Wyklejanie billboardów - na co powinniśmy zwrócić uwagę? - pzwla.pl

Wyklejanie billboardów - na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Reklama zewnętrzna według ekspertów po przeprowadzeniu badań nie odgrywa obecnie tak istotnej roli, jak w przyszłości. Oznacza to, że nie jest ona już tak chętnie wykorzystywana przez firmy w celach marketingowych. Jedna, czy oznacza to, że nie warto już inwestować w outdoor?


Jest to nie do końca poprawne stwierdzenie. Ludzie sięgali, sięgają i będą sięgać po tradycyjne metody reklamowania usług, produktów. Wpływ na to ma zmniejszająca się liczba osób oglądających telewizje. Dodatkowo nie każdy z nas korzysta na co dzień z Internetu. Częściej podróżujemy autem, autobusem, czy przemieszczamy się pieszo np. do pracy. Dobrze umiejscowiony bilbord może przyniesie znacznie więcej korzyści niż droga kampania Internetowa.


Kreatywne bilbordy pobudzają wyobraźnie


Wyklejanie bilbordów może naprawdę zwiększyć liczbę klientów korzystających z danej oferty. Musimy jednak wziąć pod uwagę kilka warunków. Zadbajmy o: lokalizację, przemyślany przekaz oraz atrakcyjność. Bilbordy mogą mieć różnoraki styl, a wychodząc poza schemat sprawiamy, iż reklama będzie miała większy potencjał.


Reklamy wieloformatowe


Reklamy na bilbordach, banerach graficznych, czy neonach to wręcz obowiązek w przypadku prowadzenia firmy, która ma lokale usługowe lub zajmuje się sprzedażą. Tego typu metoda promocji uzależniona jest głównie od lokalizacji prowadzenia biznesu, gdyż wykorzystując ją możemy np. utożsamić markę z konkretnym miastem.


Jak wyklejać plakaty bilbordowe?


Zabierając się za wyklejanie tablicy bilbordowej musimy wyposażyć się w dobrzej jakości klej bilbordowy. Jego jakość uzależniona jest głównie od warunków pogodowych.


Drugi krok wyklejając tablice, jaki musimy wykonać to złożenie, ponumerowanie poszczególnych brytów, a także namoczenie w wodzie danych plakatów.


Po namoczeniu plakatu możemy przystąpić do czynności, jaką jest klejenie.


Uwaga rozdrobniony klej według instrukcji na opakowaniu nakłada się na tablice bilbordową, a nie na plakaty. Klej aplikujemy w taki sposób, aby pokryć dokładnie całą powierzchnię.


Mając posmarowaną całość przystępujemy do wklejania poszczególnych brytów.

Słowa kluczowe:wyklejanie billboardów,