Prezent na każdą okazję? Kubek z imieniem! - pzwla.pl

Prezent na każdą okazję? Kubek z imieniem!

Personalizowany prezent to trafiona propozycja na różnorodne okazje. Taki upominek wywołuje uśmiech na twarzy każdego, który go otrzyma! Jednym z udanych pomysłów na prezent może być kubek z imieniem. Dlaczego warto go wybrać? 


Uniwersalny kubek dla każdego


Większość ludzi używa kubków każdego dnia. Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez gorącej kawy lub herbaty! Personalizowany kubek z  kolorowym nadrukiem pomoże się obudzić i dobrze rozpocząć dzień.


Chociaż kubki z imionami dostępne są w różnych rozmiarach, najbardziej popularny jest taki o pojemności około 250 ml, który w zupełności wystarczy na poranną herbatę lub kawę. 


Wesoły kubek z imieniem 


Na kubku prezentowym można umieścić nie tylko imię osoby, dla której jest przeznaczony, ale także hasło lub obrazek, które od razu wywołują uśmiech na twarzy! Szeroki wybór propozycji pomoże każdemu wybrać coś odpowiedniego. Zabawne hasła mogą nawiązywać do określonych cech charakteru, wyglądu lub płci osoby, która ma otrzymać kubek na prezent.


Kubki z imionami cieszą się popularnością, ponieważ nadają się w zasadzie na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy to urodziny, imieniny, Dzień Kobiet (lub Dzień Mężczyzny!), czy Walentynki- personalizowany kubek to idealna propozycja! Szczególnie  jeśli jest oryginalny i dopasowany do upodobań konkretnej osoby.


Kubki dla zakochanych 


Od pewnego czasu pojawiła się moda na kubki z imionami dla par. Taki zestaw może sprawdzić się jako drobny upominek dla nowożeńców, może też stanowić fajny prezent na rocznicę ślubu. Kubki dla zakochanych mogą mieć miłosną sentencję, zabawne obrazki lub po prostu imiona partnerów. Niektóre zestawy kubków uzupełniają siebie nawzajem, na przykład pasując do siebie kształtem i tworząc razem dobraną parę!


Nie wiesz, co kupić na prezent bliskiej osobie? Kubki z imionami to upominek, który sprawdzi się na każdą okazję. Jest praktyczny, często zabawny lub sentymentalny, a duży wybór wzorów umożliwia wybranie takiego, który najbardziej będzie pasował do konkretnej osoby. 

Słowa kluczowe:kubki z imionami,